4 כללים חשובים כדי לצאת מהמינוס

הבנקאית מתקשרת, הצ'קים חוזרים ומצב הרוח על הפנים.

אלו 3 סימנים שצפויים להעיד על כך שהחשבון שלכם נמצא במינוס.

לא מדובר כאן בעניין בלתי ניתן לפתרון.

יש דרך להימנע מהישנות של מצב שכזה עבור מי מכם שעבורם זהו מצב חד פעמי וגם עבור אלו שיש להם כבר ניסיון עם הסימן האדום בחשבון הבנק.

רוצים לדעת איך? קראו את השורות הבאות ותגלו את 4 הכללים החשובים שיאפשרו לכם לצאת מהמינוס.

כלל מספר 1 – תהיו אקטיביים

הכלל הראשון נוגע לאקטיביות כלכלית. לא מעט אנשים מגיעים למצב שבו הם נמצאים במינוס וקל להם להגיד שזה עניין זמני שיעבור. אז זהו, שלא. אם תחליטו להמשיך בשגרת היום יום שלכם כרגיל, המינוס שלכם לא יעלם. אתם צריכים להיות אקטיביים ומודעים למצב הנוכחי בחשבון הבנק. עליכם לעשות את כל מה שצריך כדי להביא את חשבונכם למצב של פלוס בהקדם האפשרי (כדי שלא תשלמו הרבה ריביות). לכן, אתם צריכים ליישם קודם את כלל מספר 1 ולהיות אקטיביים כדי להביא לשינוי.

 

כלל מספר 2 – תערכו טבלת הוצאות והכנסות חודשית

כדי שתוכלו להתחיל להזיז את עצמכם לקראת יציאה מהמינוס, אתם צריכים לערוך טבלת הוצאות והכנסות. בטבלה זו יהיו כל מיני רובריקות שיאפשרו לכם להסתכל במבט מאקרו על ההוצאות וההכנסות שלכם. להלן כמה רובריקות שחייבות להיות בטבלה כזו:

  • הכנסות ממשכורת
  • הכנסות מקצבה (אם יש)
  • הוצאות ארנונה
  • הוצאות חשמל
  • הוצאות על ביגוד
  • הוצאות על אוכל וכו'

לאחר שתמלאו את טבלת ההוצאות וההכנסות, אתם תוכלו לראות בבירור איך אתם צפויים לסיים את החודש. אם החודש הנוכחי יסתיים בפלוס משמעותי – תוכלו להעביר חלק מהכסף לכיסוי המינוס. אם החשבון צפוי להישאר במינוס, אתם צריכים ליישם את כלל מספר 3.

4 כללים חשובים כדי לצאת מהמינוס
4 כללים חשובים כדי לצאת מהמינוס

כלל מספר 3 – תעבדו יותר אם צריך

החשבון שלכם צפוי להישאר במינוס לקראת סוף החודש? זה הזמן להתעורר. אתם צריכים לעשות כל מה שביכולתכם כדי להביא לחשבון הבנק שלכם עוד כסף. כדי שזה יקרה, אתם צריכים ליישם את כלל מספר 3 – תעבדו יותר. תחפשו עבודה נוספת בשעות הפנאי או תמצאו כל דרך אפשרית אחרת להכניס כסף לחשבון הבנק.

 

כלל מספר 4 – תתמידו, תתמידו ותזכרו להתמיד

כדי שתוכלו לצאת מהמינוס אתם צריכים להתמיד. אם נניח התחלתם להשתמש בטבלת הוצאות והכנסות, זה לא מספיק לערוך בה שימוש לחודש אחד בלבד – אתם צריכים למלא את הטבלה מידי חודש. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקפידים לשמור על הראש מעל המים. כלומר, אתם מאפשרים לעצמכם לחיות חיים בפלוס, נטולי מינוס בבנק.

 

סיכום

אלו היו 4 הכללים החשובים שיאפשרו לכם לצאת מהמינוס ולהישאר בפלוס לזמן ממושך. יישום של כללים אלו צפוי לשנות לכם את החיים. מאחלים לכם יישום קל!

קופת חיסכון

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
חשבוניות

מידע נוסף סביב הנושא

4 טיפים לבחירת עו"ד פלילי תותח!

התמודדות עם בעיות משפטיות שנוגעות לתחום המשפטי זה לא עניין של מה בכך. מדובר בתרחיש שמחייב הסתייעות מצד עורך דין שנחשב לשם דבר בתחום. מדריך