4 טיפים לבחירת עו"ד פלילי תותח!

התמודדות עם בעיות משפטיות שנוגעות לתחום המשפטי זה לא עניין של מה בכך. מדובר בתרחיש שמחייב הסתייעות מצד עורך דין שנחשב לשם דבר בתחום. מדריך זה נכתב עבור מי שמכירים בעובדה זו, אך לא יודעים איך להגיע לעורך הדין שיעזור להם לצאת מהבוץ. הישארו כאן ותגלו את 4 הטיפים שעליכם ליישם, כדי שתוכלו לבחור נכון.

 

פנו לעורך דין בעל התמחות מתאימה

הטיפ שנכתב בכותרת לעיל, עשוי להישמע ברור מאליו עבור קוראים רבים. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם שיש אנשים שפנו בעבר לעורכי דין שהציגו את עצמכם כמומחים בתחום הפלילי, אך לאחר זמן מה, התגלה שמדובר בעורכי דין שנטלו בחוסר אחריות את הייצוג, למרות שאין להם התמחות בנושא זה. חשוב לציין שהתחום הפלילי עוסק לעיתים בדיני נפשות. לכן, צריך לבחור בעורך דין טוב שהוא לא רק מכיר את התחום, אלא גם טיפל במקרים דומים בעבר.

פגישת עורך דין עם לקוח

תחפשו חוות דעת אמינות

כאמור, אתם צריכים לקבל שירות מקצועי בעת הפנייה לעורך הדין הנבחר. תוכלו להגיע לתוצאה זו, לאחר שתקראו ביקורות שנכתבו על ידי גולשים ברחבי הרשת. לצד זאת, ניתן להסתייע בחוות דעת שיימסרו לכם מצד חברים, קרובי משפחה או קולגות שקיבלו בעבר ייעוץ בפלילים מצד עורך דין שהתגלה כמומלץ.

 

תבדקו מראש את הזמינות של עורך הדין

פנייה לעורך דין שעוסק בתחום הפלילי מחייבת בירור אודות הזמינות שלו. שכן, עורכי הדין שנחשבים למומלצים עשויים להחזיק בלוח זמנים עמוס במיוחד, כך שהם לא יוכלו להתפנות אליכם בעת הצורך. אתם צריכים לבדוק את הנושא מראש, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שעורך הדין יתלווה אליכם בעת ההגעה אל חטיבת הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל וייתן מענה מקצועי וסבלני בשעות לא שגרתיות. ניתן לבצע את בירור זה באמצעות שיחת טלפון קצרה שתאפשר לקבל את המידע הרלוונטי בכל הנוגע לשעות הפעילות והזמינות של עורך הדין.

 

תבחנו את כישורי התקשורת ויחסי האנוש שלו

נמליץ לקיים שיחת ייעוץ (טלפונית) קצרה עם עורך הדין רגע לפני שתתאמו הגעה למשרדו. שכן, זו תאפשר לכם לבדוק את כישורי התקשורת שלו ולבחון את ההתאמה. חשוב לציין שתצטרכו לשים דגש על האופן שבו עורך הדין יגיב לחששות שלכם. כדאי לבחור במי שיהיה קשוב לרחשי ליבכם ויסביר בגובה העיניים מושגים משפטיים שונים שצפויים לבוא לידי ביטוי בהמשך ההליך, כדי שתוכלו להבין מול מה אתם עומדים ומה עליכם לעשות, כדי לשמור על הזכויות שלכם.

 

השורה התחתונה

אנשים שצריכים להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי, חייבים להכיר וליישם את 4 הטיפים שהובאו כאן בהרחבה. שכן, אלה יפתחו צוהר להתנהלות נכונה לאורך כל הדרך. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם ושההליך המשפטי יעבור על הצד הטוב ביותר.

מושג חוק ומשפט עם עוד

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מושג צדק ומשפט

מידע נוסף סביב הנושא