3 דרכים להוזלת האירוע

הקמה של אירועים מסוגים שונים מצריכים מאלו שעורכים אותם 3 דברים עיקריים: יכולת ארגון, כסף ומוזמנים. יצאנו לאחרונה בסדרת מדריכים שעוסקת באופן מעמיק בכל אחד מאותם דברים. במדריכים הקודמים עסקנו ביכולת הארגון. במדריך זה אנו נתמקד בפן הכלכלי ונציג בפניכם את 3 הדרכים שיאפשרו לכם להוזיל את האירוע שלכם. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת כדי לארגן אירוע במינימום הוצאות.

 

הגורמים שסייעו לנו לכתוב את המדריך

המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל אנשים שיודעים דבר או שניים על הוזלה של אירוע. נציין בפניכם כי מדובר באנשים שמארגנים אירועים מסוגים שונים באופן קבוע. הם פנו אלינו לאחר שפרסמנו פוסט ברשת חברתית מוכרת וביקשנו מהם לסייע לנו ולפרט בפנינו מה הם עושים כדי להוזיל עלויות. קיבלנו כל מיני הצעות ובסופו של דבר בחרנו את 3 הדרכים שנראו לנו הרלוונטיות ביותר.

 

הדרך ה – 1 להוזלה של האירוע שלכם: ביצוע השוואת מחירים בין ספקים

הדרך הנפוצה ביותר שהוצעה לנו על ידי מרבית המסייעים הייתה קשורה להשוואות מחירים. רבים ציינו כי הם עורכים השוואות מחירים בין ספקים שונים. ראוי לציין כי מדובר בספקים שנוגעים לכל מיני תחומים, למשל:

  • קייטרינג
  • הזמנת מתנפחים
  • הזמנת אוהלים
  • ציוד משלים ועוד

ראוי לציין כי רבים מהמסייעים המליצו לנו פשוט לבחור באתר rent.org.il. שכן, לדבריהם, אתר זה מציע את המחירים הטובים בכל התחומים השונים.

 

הדרך ה – 2 להוזלה של האירוע שלכם: בחירת לוקיישן במחיר סביר

כדי שתוכלו להוזיל באופן משמעותי ביותר את ההוצאות הצפויות לכם לקראת האירוע הבא שלכם, אתם צריכים לדעת שעליכם לבחור מקום לאירוע במחיר סביר. שכן, יש הבדל משמעותי בין בחירה של אולם יוקרתי לבין אולם רגיל, סטנדרטי. אנו יכולים לומר לכם שהאורחים שלכם יודו לכם אם תבחרו בבחירה הפשוטה יותר. שכן, כך ההרגשה היא יותר חמימה ומשפחתית עבורם.

 

הדרך ה – 3 להוזלה של האירוע שלכם: תצמצמו את מספר המוזמנים

אמנם טרם הגענו למדריך שמעמיק בכל הנוגע לבאי האירוע שלכם, ועדיין, אנו רואים צורך להרחיב על כך בקצרה. אתם צריכים לשים לב שאינכם מזמינים מספר רב של אנשים. שכן, ככל שתזמינו יותר – כך תשלמו יותר. אם אתם חושבים שכל אורח ישלם עבור המנה שלו באמצעות מסירת צ'ק שמן, אז כדאי שתדעו שזה לא נכון בהכרח. שכן, יש מי שידם אינה משגת והם לא יכולים לממן את התשלום עבור המנות שיוצאות באולם היוקרה שבחרתם. כך שכדאי שתיקחו זאת בחשבון.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 הדרכים שיאפשרו לכם להוזיל את האירוע הבא שלכם בקלות. בהזדמנות זו, נאחל לכם שתמצאו את הדרכים המתאימות לכם ותיישמו אותן. שכן, כך תוכלו לשמור את הכסף שלכם בכיס לאירועים עתידיים.

הזמנת אוהלים

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

סטודנט למשפטים? כך תצלח את התואר

לימודי משפטים הם מסע מאתגר, הן מבחינה אינטלקטואלית והן מבחינה אישית. התואר דורש השקעה רבה של זמן ומאמץ, לצד יכולות אנליטיות חזקות, מיומנויות כתיבה וכישורי