תשמרו על עצמכם: שלושה מקדמי הגנה מפני פריצות

אירוע של פריצה לבית הוא אחד הדברים הכי בלתי נעימים שיכולים לקנות לנו והוא גם מסוכן. הנזק לרכוש, אובדן פריטים שהיו יקרים לנו והפגיעה בפרטיות הינו אירוע קשה ומצער. על מנת להמנע מכך דאגו לשמור על עצמכם ועל רכושכם, התקנת מצלמות אבטחה, מערכות אינטרקום ואזעקה יכולים למנוע פריצה ליקר לכם מכל ולשמור על בטחונכם. 

פריצה לבית

רק עצם המחשבה על חזרה הביתה מבילוי כדי לגלות שהדלת נפרצה, כל הבית הפוך וחפצי הערך שלנו נגנבו מעורר חלחלה בכל אדם. ניתן למנוע את מרבית הפריצות על ידי הגנת הבית ובית העסק שלנו בקלות רבה. הכסף שתשקיעו במערכות הגנה מתקדמות יוכיח את עצמו כמשתלם במיוחד כשתצליחו להגן על עצמכם ועל רכושכם בהרתעת גנבים פונטציאלים.

חברת ג'י אס מערכות אבטחה מציעה לכם מגוון אפשרויות להגנה על היקר לכם מכל. תוכלו לבצע התקנת מצלמות אבטחה, קודנים, אינטרקום, מערכות אזעקה ועוד בנוחות ובמחירים משתלמים במיוחד.

פריצה לבית

ג'י אס מערכות

ג'י אס מערכות מתקינה אצלכם בבית, במשרד או בבית העסק מערכות אזעקה משוכללות, מצלמות במעגל סגור, קודנים לשערים ודלתות, אינטרקום להגנה מירבית על הפרטיות כדי שתוכלו להיות מוגנים מפריצות וגניבות. להלן שלושה מקדמי הגנה מפני פריצות:

  1. מצלמה לכל צורך – ברשותנו מצלמות מסוגים שונים למטרות שונות, ישנן מצלמות המתאימות יותר לגן ילדים וכאלו המתאימות יותר למסעדות. על פי סוג בית העסק, מבנה הבית שלכם והצרכים השונים שלכם נוכל להתאים לכם את המצלמה היעילה ביותר עבורכם. המחיר כולל DVR או NVR שהם למעשה המערכת המקליטה.
  2. התקנת מערכת אזעקה – מערכת אזעקה מתקדמת תוכל להתריע על נסיון פריצה ולהרתיע גנבים פוטנציאלים או גורמי סיכון שונים. הפעלת האזעקה מזעיקה את אנשי האבטחה לאיזור כדי לסרוק ולגלות סימני פריצה ואגב כך להסיק מסקנות האם יש צורך בתגבור האבטחה בנקודת תורפה מסויימת.
  3. קודנים ואינטרקום – מאפשרים לכם להגן על דלתות חוץ ופנים ושערים ביעילות ואמינות. ישנה גם אפשרות לשליטה מרחוק באמצעות שלט.

 

ג'י אס מערכות המנוסה והמתקדמת ביותר

חברת ג'י אס מערכות הוקמה על מנת לעזור לכם לישון טוב יותר בלילה בידיעה שהבית הפרטי שלכם, המשרד והעסק בטוחים ומוגנים. השירות הנפלא והנסיון הרב בהקמת מערכות הגנה והזמינות הגבוהה לכל שאלה או בקשה הופכים אותה לחברה המובילה בישראל בתחום הקמת מערכות אבטחה.

ג'י אס מערכות המנוסה והמתקדמת ביותר

לסיכום

פריצה לבית העסק או לבית הפרטי הינו אירוע קשה ומצער שניתן להמנע באמצעות התקנת מערכות אבטחה כגון מצלמות במעגל סגור, קודנים ואינטרקום ומערכות אזעקה. ההשקעה הכספית תהיה משתלמת במיוחד כשתצליחו להגן על הרכוש שלכם ולהמנע מפריצה. חברת גי' אס מערכות תתקין בביתכם או בבית העסק שלכם מערכות מתקדמות לשמירה על היקר לכם מכל.

פריצה

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

אילו מחלות מזכות בפטור ממס הכנסה?

התמודדות עם מחלה קשה היא מטלה קשה ומורכבת בפני עצמה, אך רבים אינם מודעים לכך שהיא עלולה להוביל גם לקשיים כלכליים משמעותיים. ירידה ביכולת התפקודית,