שלוש דרכים לאיתור נזילות

עונת הגשמים חזרה ואיתה גם עונת הנזילות. מי גשם החודרים דרך הקירות מצטברים, גורמים לכתמי לחות ועלולים להביא לנזק לתשתיות. חברת תרמופרו מציעה שירותי איתור נזילות ללא הרס באמצעים טכנולוגים מתקדמים שיאפשרו לכם לגלות במהירות את מקור הנזילה וכיצד היא נגרמה כדי לטפל בה במהירות האפשרית.

 

תרמופרו

תרמופרו הוקמה על מנת לאתר ולמצוא נזילות נסתרות הנגרמות כתוצאה מחדירת מי גשמים או פיצוץ בצינורות במקרי חירום או כחלק מתחזוקה שוטפת של הבניין. החברה משתמשת בציוד טכנולוגי מתקדם דוגמת איתור נזילות במצלמה טרמית, שימוש ברובוט המצלם את פנים הצינור ועוד. תרמופרו מציעה גם שירותי שיקום ותיקון נזקים מקומיים בצינורות אשר מונעים את ההרס הרב הכרוך בהחלפת כל הצינור.

 

שלוש דרכים לאיתור נזילות

חברת תרמופרו מספקת שירותי אינסטלציה ואיתור נזילות לכל חלקי הארץ. במידה ואתם רואים כתמי לחות מתפשטים על הקירות, או שחשבון המים שלכם קפץ לפתע באופן חריג ניתן יהיה לבצע איתור נזילות מים באמצעים הטכנולוגים הבאים:

 

מצלמה טרמית:

המצלמה נעזרת באינפרא אדום כדי לזהות שינויי טמפרטורה בתוך הקירות והתשתיות של המבנה. נקודות חמות יותר יצביעו על לחות, מה שאומר שהנזילה נמצאת שם.

 

מצלמת רובוט:

הרובוט הממונע על גלגלים מוחדר לתוך צינורות שהיקפם גדול מספיק לכניסתו. הרובוט נוסע לאורך הצינור ומצלם כל הזמן. בדרך זו ניתן לאתר את מיקום הסתימה או הנזק לצינור, להבין את המצב לאשורו ולתכנן את הפעולה המתאימה לפתירת הבעיה.

 

מצלמות סיב אופטי:

המצלמות הללו כוללות סיב אופטי המוחדר לתוך פנים הצינור לזיהוי סתימה, סדק או חבלה בצינורות דקים או מפותלים מדי עבור הרובוט. כך מתאפשרת לנו תמונת מצב מדוייקת ביותר כדי להבין את מקור הבעיה ולתכנן לה פתרון הולם.

 

היתרונות שבאמצעים טכנולוגים מתקדמים

האמצעים הטכנולוגים הללו שממבט ראשון נראים כצעצועים, הם למעשה חוסכי אנרגיה וכסף רציניים ביותר. הם מעניקים לנו הצצה לתוך פנים הצינור מבלי שנאלץ לשבור קירות או רצפות כדי להגיע אליהם, התמונות שהם מצלמים נחשבים לעדות קבילה בבית המשפט או בפני חברות הביטוח, והמהירות והנוחות שבהם ניתן להשתמש בהם חוסכים לנו הרבה מאד זמן ומאמצים.

 

מצאנו את הבעיה, מה עכשיו?

חברת תרמופרו מתמחה במציאת פתרונות לצינורות שניזוקו, התפוצצו או שיש בהם סדקים מבלי שנאלץ להחליף את כל הצינור. באמצעות חומר איטום הניתן להתזה או באמצעות יריעות בד פיברגלס נוכל ליצור טלאים הנדבקים בעוצמה לפנים הצינור ולמעשה משמשים כ'פלסטר' עמיד במיוחד שמחפה על הסדקים ומאפשר לכם להמשיך ולהשתמש בצנרת.

 

לסיכום

חברת תרמופרו מספקת שירותי אינסטלציה ואיתור נזילות בכל רחבי הארץ באמצעים טכנולוגים מתקדמים ללא הרס. לאחר איתור הבעיה ניתן לתקן ולשקם צינורות כדי להמנע מהחלפתם תוך חסכון משמעותי בכסף וזמן.

איש תחזוקה

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא