מתגרשים מה כדאי לדעת לפני שבוחרים עורך דין לדיני משפחה

לפרק את התא המשפחתי זה אחד מהדברים שאף אחד לא מאחל לעצמו, ויחד עם זאת, הסטטיסטיקה במדינת ישראל מראה בצורה ברורה שאחד מכל שלושה זוגות יחליט להתגרש.

זה קורה גם לכם? קיבלתם את ההחלטה על פירוק התא המשפחתי וכעת אתם תוהים איך לעשות את זה? עיינו לרגע במאמר שלפניכם וקבלו טיפים חשובים בנושא.

 

המקצועיות והאמינות

אין ספק שאחד מהדברים הכי חשובים שצריך לבדוק כאשר מחפשים עורך דין לדיני משפחה זה את האמינות והמקצועיות שלו. אם תנסו לחשוב על זה, מה באמת חשוב לכם ומה הייתם רוצים שעוה"ד שלכם ייעשה? פשוט מאוד: לדאוג לאינטרסים שלכם. לכן חשוב כל כך לבדוק עד כמה עוה"ד שלכם באמת מקצועי, כי רק מי שמקצועי ומגיע עם ניסיון של שנים באמת יודע איך עושים את זה. בנוסף, אם תפנו לעורך דין שיחתור להבנה ולא להעמקת המשבר, הרי שהתוצאה הסופית תהיה טובה ומהירה יותר. אל תשכחו שבסופו של דבר המטרה היא בסך הכול להתגרש בצורה נעימה ומהירה, כי כך כל אחד מהצדדים יוכל לצאת לדרך חדשה כבר בקרוב.

 

עורך דין עם המלצות – אל תוותרו על הנקודה הזאת

בישראל הרבה מאוד אנשים החליטו בזמנו ללמוד משפטים ולהיות עורכי דין, אך האם זה אומר שכל אחד יוכל להתאים לתפקיד? והאם זה אומר שעל כל עו"ד תוכלו למצוא מגוון רחב של המלצות? התשובה היא כמובן לא. זה נכון שתוכלו לפנות לעוה"ד שמכיר את ההורים שלכם או לכל עו"ד אחר שהוא מכר או חבר, אבל האמת היא, שזו לא הדרך הנכונה לבחור את עוה"ד שלכם. לא תמיד יהיה לכם נוח לעבור תהליכים מורכבים כאלה עם עו"ד שאתם מכירים ולכן, אם יש לכם אפשרות לפנות אל עו"ד מומלץ, זו תהיה הדרך הנכונה. את ההמלצות אודות עורכי דין טובים לענייני דיני משפחה תוכלו למצוא אפילו אונליין, אז למה לבחור ככה סתם בעוה"ד השכן?

 

שימו לב לשכר הטרחה

זה ידוע שיש היום בישראל עורכי דין, בין אם זה לענייני משפחה ובין אם אלה עורכי דין שעוסקים בתחומים אחרים, שגובים מחירים מופקעים. עם זאת, כדאי לדעת שלא תמיד זאת הבחירה הנכונה. האם אתם מאמינים שבמידה ותשלמו לעוה"ד שלכם פי שניים לעומת הסכומים דרושים עורכי דין אחרים זה אומר שתתרגשו מהר או יפה יותר? התשובה היא כמובן לא. מצד שני, יש גם אנשים שלא נעים להם לדבר על שכר הטרחה עם עוה"ד והם אלה שברוב המקרים מוצאים את עצמם בסוף התהליך עם הפתעה מאוד לא נעימה. לכן כדאי שתדעו: זו זכותכם לדבר עם עוה"ד שלכם על שכר הטרחה שלו, ולמען האמת, זה כדאי כי רק כך תדעו כמה הגירושין יעלו לכם בסופו של דבר.

 

איש משפט

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

4 טיפים לבחירת עו"ד פלילי תותח!

התמודדות עם בעיות משפטיות שנוגעות לתחום המשפטי זה לא עניין של מה בכך. מדובר בתרחיש שמחייב הסתייעות מצד עורך דין שנחשב לשם דבר בתחום. מדריך