עולם ורוד רואים דרך עיניים אדומות – 2 דרכי עישון שלא הכרתם

יש מי שבוחרים בדרך עישון אחת ולא זזים ממנה. אנו סבורים שמדובר באנשים שהשגרה חשובה להם. כך שכל סטייה ממנה גורמת להם להגיש חוסר נוחות. אם אתם מזדהים עם התיאור הזה, כדאי שתדעו שהגיע הזמן שלכם לשנות את השגרה ולהבין שאת העולם הוורוד שאתם רואים בדרך קבע. הישארו אתנו ותגלו את הדרכים שיאפשרו לכם לראות את העולם הנוכחי תוך שימוש בדרכים אחרות.

 

תכירו את האנשים שעומדים מאחורי המדריך

המדריך הנוכחי נכתב תוך ליווי שקיבלנו מצד גורמים שיודעים דבר או שניים על דרכי העישון השונות. שכן, מדובר באנשים שמעשנים כבר הרבה שנים ובוחרים לגוון את דרכי העישון שלהם. אלו אותם אנשים שיציעו לכם קודם כל שאכטה כשאתם מגיעים אליהם הביתה ורק לאחר מכן ישאלו אם אתם רוצים קפה ועוגה. אלו האנשים שיפתחו בפניכם ארון גדול שיציג בפניכם כלים שונים לעישון בדרכים שלא הכרתם. זו ההזדמנות להודות להם על הסיוע. שכן, בזכות הידע הנרחב שלהם בתחום, אנו יכולים להוציא את המדריך הנוכחי לאור.

 

תכירו את דרך העישון ה – 1 שלא הכרתם: שימוש בוופורייזר

אי אפשר לכתוב מדריך מעמיק שנוגע לדרכי עישון שונות מבלי להציג בפניכם את מכשיר האידוי וופורייזר. מדובר בעצם במכשיר שמחמם את העשבים עד לטמפרטורה מסוימת שגורמת לכך שהחומרים הפעילים משתחררים מהצמח ומאפשרים לשאוף אותם. המכשיר עובד בדרגות חום שונות, כאשר דרגת החום הגבוהה ביותר היא 230 מעלות.

 

היתרונות בשימוש בוופורייזר

רגע לפני שנציג בפניכם את הדרך העישון השנייה שנמסרה לנו, ראוי שנתעכב על היתרונות הרבים שבאים לידי ביטוי בעת שימוש בוופורייזר. הנה כמה מהיתרונות שנמסרו לנו על ידי אלו שסייעו בכתיבת המדריך:

  • אין הפקה של עשן
  • בריא יותר (פחות מזיק) בהשוואה לדרכים האחרות
  • אין צורך בגז של מצתים

 

תכירו את דרך העישון ה – 2 שלא הכרתם: טפטוף של שמן

נמסרו לנו דרכים נוספות לעשן את העשבים שלכם (כמו למשל באמצעות באנג קנוי או מאולתר) אבל אנחנו בחרנו להתמקד דווקא בצריכה של שמן. נמסר לנו כי רבים בוחרים לטפטף את שמן הקנאביס ישירות אל הפה או על מאכלים שונים (למשל, על סלט, לחם או כל מאכל אחר). כך באים לידי ביטוי כל היתרונות שצוינו בעת השימוש בוופורייזר. הוופורייזר מאפשר חוויית שימוש ייחודית שלא באה לידי ביטוי בשמן, כך שאתם צריכים לקחת את העניין בחשבון ופשוט לבחור את הדרך שמתאימה לכם ביותר.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 2 דרכי העישון שלא הכרתם עד היום. כעת, כשאתם מכירים את 2 הדרכים הללו, אתם יכולים לבחור את המתאימות לכם ביותר ולהתחיל לעשן. מאחלים לכם בחירה נכונה ושיהיה בהצלחה. להתראות במדריכים הבאים שלנו.

ג'וינטים

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא