מי הם עורכי הדין המובילים בערים השונות?

כאשר אנו נכנסים להליך משפטי מכל סיבה שהיא, נרצה שעורך הדין המוביל ביותר בתחום באזור מגורנו ייצג אותנו, ייעץ לנו וילווה אותנו בתהליך. במאמר הבא נפרט על עורכי הדין המובילים בערים שונות ובתחומים שונים.

 

תחום חדלות ופירעון

בזמן הקורונה תחום החדלות והפירעון צמח מאוד מאחר ועסקים רבים נסגרו ונפתחו בשנים אלה. בשנת 2020 המשק קטן ב-6% והממונה בתהליכי חדלות הפירעון ושיקום קבע הנחיות, אשר נועדו לעזור לחייבים בתקופה קשה כמו תקופת הקורנה. ההנחיות והכללים הרבים גרמו לצמיחה של תחום זה. המשרדים המובילים בארץ בתחום זה הם ארדינסט מהעיר תל אביב וגולבלט גינדס יריב בעיר רמת גן.

 

תחום דיני עבודה

גם תחום זה טיפס בתקופת הקורונה ועורכי דין רבים ייעצו וליוו לקוחות בעקבות תקנות הקורונה כמו עבודה מהבית, הוצאה לחל״ת, ימי בידוד, חיסונים והחזרי נסיעות. עורכי הדין המובילים בתחום דיני עבודה הם: באזור רמת השרון- אהוד שילוני ושות' משרד עורכי דין, אפרת דויטש ושות' בעיר תל אביב, בשה זבידה סבוראי בעיר בני ברק, הולין־הדס בעיר הרצליה. ניתן גם להסתכל באתר אינדקס חריש על מנת למצוא עורכי דין מהאזור.

 

תחום הרגולציה

תחום הרגולציה הוא הענקת ייעוץ משפטי ללקוחות בארץ ובעולם בעקבות המשבר הכלכלי העולמי שנוצר בעקבות הקורונה. הפעילות המשפטית בתחום זה כוללת חוות דעת משפטיות, הגשת עתירות, ליווי הליכי חקיקה ועוד. עורכי הדין בתחום זה פעילים בתחומי הסייבר, הגבלים עסקיים, בנקאות, איכות הסביבה, שוק ההון אנרגיה ועוד. אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' הם מהמובילים באזור תל אביב.

 

תחום המשפחה

תחום המשפחה הוא תחום מוכר במשפטים, משפחות רבות נאלצות להשתמש בשירות עורכי דין בגירושים, חלוקת עיזבונות, משמורת על הילדים, ירושות, הסכמי ממון ועוד. עורך דין מוביל בתחום זה הוא עו״ד אביחי דמארי באזור פתח תקווה וגבעת שמואל, עו״ד אבירם כהן ושות׳ בעל ניסיון רב ומוביל בתחומו בעיר חיפה.  כדי למצוא עורכי דין מובילים באזור הוד השרון ניתן להיכנס לאתר אינדקס הוד השרון.

 

תחום פלילי

הרבה אנשים לא היו מעולם בהליך מסוג זה אך עדיין מכירים את עורכי הדין הגדולים במדינה מהסיקור התקשורתי הרחב בעבירות פליליות שונות. עו״ד מוביל בתחום הפלילי הוא עורך דין ציון אמיר שייצג את הנשיא לשעבר משה קצב והוא מוביל באזור המרכז. עו״ד ששי גז בעיר תל אביב הוא בין המוכרים בארץ בתחום הפלילי, וכולנו מכירים את שמו מפרשיות רבות שהגיעו לסיקור תקשורתי גבוה.

בכל עיר ישנם עורכי דין מובילים בתחומם, חיפוש קצר בגוגל יעלה בפנינו אתרי דירוג רבים אשר בתוכם ניתן לקרוא ביקורות ודירוגים של עורכי הדין לפי עיר ותחום. כדאי לקרוא את הביקורות ולאחר מכן לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך הדין שנוצרה עמו כימיה וחיבור.

עורך דין

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מהי כתובה והאם היא מחייבת?

הכתובה היא אבן יסוד בטקס הנישואין היהודי, ומהווה את ההסכם המשפטי-הלכתי המסדיר את מערכת היחסים בין החתן לכלה. שורשיה של הכתובה נעוצים עמוק במשפט העברי