אילו מיסים ניתן להפחית בעזרתו של עורך דין?

תשלומי המיסים הם חלק נכבד מתקציב המדינה, ועל אף חשיבותם, אין זה אומר שאנחנו צריכים לשלם את תשלומי המס המקסימליים. כך, בעזרתו של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, תוכלו להפחית מספר מיסים ולחסוך כסף רב

 

חובת תשלום המיסים

כאזרחים ישראלים, כולנו מחויבים בתשלומי מיסים שונים, המהווים חלק נכבד מהכנסות המדינה. את חובת תשלום המיסים ניתן לחלק למיסים בגין הכנסות ומיסים בגין צריכה, כאשר חובת התשלום נקבעת על פי קריטריונים מסוימים, כמו גובה הכנסה, סך הרווחים שנוצרו ועוד.

חובת תשלום המיסים היא חובה חוקית והימנעות ממנה עלולה לגרור קנסות ועונשים כבדים אחרים ולמעשה, ניתן להבין בקלות את החשיבות של תשלום המיסים בצורה תקינה ומסודרת. יחד עם זאת, אין זה אומר שעליכם לשלם את סכומי המס המקסימליים, כשקיימות לא מעט אפשרויות להפחית את תשלום המיסים – פרטים באתר krisitax.com .

 

עורך דין מיסים

חוקי המס על סעיפיהם השונים, הם חוקים רבים וסבוכים למדי, אשר בנוסף על כך, מתעדכנים אחת לכמה שנים. לפיכך, כדי להבין היטב את חבות המס שלנו וכיצד אנחנו באמת יכולים להפחית את חובת תשלום המס, מומלץ להתייעץ עם עורך דין מיסים מקצועי ומנוסה בתחום. תחומי העיסוק של עורך דין מיסים הם רבים ומגוונים ונוגעים בכל תחומי המס, באופן המאפשר להם להעניק ליווי וייעוץ מקצועי בנושאי מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, ביטוח לאומי, מע"מ ועוד, כך שתוכלו בהחלט לחסוך כסף רב.

 

המיסים שניתן להפחית עם עורך דין מיסים

כפי שהזכרנו, נושא המיסים הוא עולם ומלואו, וכל מקרה יש לבחון לאשורו ולבדוק את ההיתכנות להפחתת תשלום המס שנקבעה לכם. בין אפשרויות הפחתת המיסים הנפוצות ביותר נמנים:

 

  • מס שבח

חישוב מדויק של הרווח הריאלי בעקבות מכירת הנכס וכן בחינת האפשרות לפריסות מס שבח עם עו"ד מיסים, יסייעו לכם להפחית את מס השבח בצורה משמעותית.

 

  • מס הכנסה

עם עו"ד מיסים תוכלו לוודא כי גובה מס ההכנסה תואם לנקודות הזיכוי המגיעות לכם ובמידת הצורך אף לקבל החזרי מס.

 

  • מע"מ

נושא המע"מ מוכר בעיקר לבעלי עסקים ועל אף שהוא נתפס כמס נוקשה, ניתן בהחלט לקזז את תשלומי המס עם הוצאות מוכרות ובאמצעות דרכים נוספות.

 

תכנון מס

ככל ונשכיל להיעזר בעו"ד מיסים בשלבים המוקדמים ביותר בהתמודדות מול רשויות המס, הרי שנוכל להיעזר בשירותיו של עו"ד המיסים לתכנון מס נכון ומיטבי ומלבד החיסכון בכסף גם לחסוך זמן יקר ועוגמת נפש. בלא מעט מקרים הפנייה לעו"ד מיסים מתבצעת לאחר שכבר שילמנו או פנינו עצמאית לרשויות המיסים ויחד עם זאת, עו"ד מיסים מקצועי ומנוסה בתחום יוכל לסייע לכם גם במצבים כאלה ולהעניק ייעוץ וליווי אישי עד לקבלת ההחזרים המגיעים לכם.

 

לסיכום

חובת תשלום המס היא חובה אזרחית חשובה בהחלט של כל אחד ואחת מאיתנו ויחד עם זאת, לא קיימת חובה לשלם מס בסכומים מקסימליים. באמצעות עו"ד מיסים תוכלו להפחית מיסים מסוימים דוגמת מס שבח, מס הכנסה ומע"מ ולחסוך כסף רב.

מסים

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

4 טיפים לבחירת עו"ד פלילי תותח!

התמודדות עם בעיות משפטיות שנוגעות לתחום המשפטי זה לא עניין של מה בכך. מדובר בתרחיש שמחייב הסתייעות מצד עורך דין שנחשב לשם דבר בתחום. מדריך