חוויתם רשלנות בהריון? הנה מה שאתם צריכים לדעת כדי להתמודד עם המצב

לצערנו, אנו שומעות לאחרונה על חברות, מכרות ושכנות שמציינות בפנינו כי הן גילו שעברו רשלנות במהלך ההיריון האחרון שלהן. הרשלנות המדוברת עשויה לבוא לידי ביטוי בכל מיני מצבים ואם יש דבר אחד חד משמעי שאפשר להגיד עליה זה שהתוצאות שלה לא נעימות בעליל. יצאנו לבדוק מה נשים שחוו את המצב יכולות לעשות וחזרנו עם כמה דברים שאתם צריכים לדעת כדי להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר.

 

תכירו את המומחיות שסייעו לנו בכתיבת המדריך החיוני

רגע לפני שנציג בפניכם את 3 הדברים שכדאי שתדעו כדי להתמודד עם המצב המורכב על הצד הטוב ביותר, עלינו לומר לכם כי המדריך הנוכחי לא נכתב אך ורק על ידינו. הפעם פנינו אל מומחיות בתחום וביקשנו מהם לספר לנו מהם הדברים שכל אישה שעברה את ההליך (והקרובים שלה) צריכים לדעת.

מעל ל – 60 נשים שלחו לנו את המידע הכי חשוב ואנחנו בחרנו את 3 הדברים שחזרו על עצמם מספר רב של פעמים. אנו רוצות לנצל את הבמה ולהודות לכל מי שלקחה חלק במדריך זה. שכן, בזכותה, הוא עולה לאור וצפוי להקל על נשים רבות שלא ממש יודעות מה עליהן לעשות כעת.

רשלנות בהריון

חוויתם רשלנות בהיריון? זה הדבר ה – 1 שכדאי שתדעו

אם חוויתם הליך של רשלנות בהריון אתם צריכים לדעת שאתם לא צריכים לעבור את המצב לבדכם. חשוב מאוד לפנות לטיפול אצל אחד או יותר מהגורמים הבאים שמתמחים בתחום הלידה וההיריון:

  • עובדת סוציאלית
  • פסיכולוגית
  • פסיכיאטרית (במידה ואתם צורכים תרופות פסיכיאטריות באופן קבוע)

 

חוויתם רשלנות בהיריון? זה הדבר ה – 2 שכדאי שתדעו

אם חוויתם הליך של רשלנות בהיריון או במהלך הלידה, כדאי שתדעו שאתם יכולים ליצור קשר עם עורך דין שעוסק בתחום ולהגיש תביעה בסיבוך לידה. הרשלנות גרמה לכם ללא מעט קשיים ואתם עשויים להיות זכאים לסיוע מכל מיני בחינות. חבל שלא תשתמשו בו כראוי.

רשלנות בהריון

חוויתם רשלנות בהיריון? זה הדבר ה – 3 שכדאי שתדעו

אם חוויתם רשלנות בהיריון ואתם מתכננים לפנות אל עורך דין כדי להגיש תביעה, עליכם לדעת כי מדובר בתחום רחב מאוד. אתם צריכים לערוך את הבירור המקיף ביותר שיאפשר לכם להיות בטוחים ב – 100% שאתם פונים אל מי שיש לו ניסיון רב והוא הומלץ על ידי נשים אחרות. אם אין לכם מושג מאיפה להתחיל, פוסט בפייסבוק יאפשר לכם לקבל מידע בתור התחלה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה הם הדברים שהכי חשוב שתדעו אם עברתם רשלנות בהיריון. כעת, כשיש לכם את כל הפרטים, נותר לכם רק ליישם אותם ולהיות בטוחים שאתם פועלים נכון. נאחל לכם בהזדמנות זו רק בריאות.

רשלנות בהריון

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
רשלנות בהריון

מידע נוסף סביב הנושא