הכירו את התהליכים החוקיים שיעזרו לכם לצאת מהחובות

כשאנחנו מספרים למכרים שלנו על הדרכים האולטימטיביות והחוקיות שסייעו לנו לצאת מהחוב העצום שהיינו בו עד לפני כמה שנים, הם צוחקים עלינו. פשוט בגלל שזה לא נשמע להם הגיוני שיש תהליך חוקי שמאפשר לצאת מחוב כל כך גדול. אם גם אתם סקפטיים כרגע, כדאי שתקדישו 2 דקות מהחיים שלכם ותקראו את המדריך הנוכחי שיגרום לכם להבין שיש תהליכים חוקיים כאלו והם יכולים לעזור גם לכם.

 

רקע אודות הגורמים שסייעו לנו להגיע לתהליכים החוקיים הללו

כפי שאתם יודעים, עד לפני כמה שנים, היה לנו חוב גדול מאוד שהגביל אותנו מכל כך הרבה בחינות. במשך כמה שנים טובות ניסינו למצוא דרכים לצאת ממנו. בהתחלה, כמו רבים, גם אנחנו ניסינו את הדרכים הלא חוקיות וגילינו שהן מסכנות אותנו ואת המשפחה שלנו. למזלנו, קרוב משפחה שלנו הפנה אלינו את שמעון המלאך שהתנדב בעמותה שעוסקת בסיוע לאנשים כמונו שיש להם חובות. שמעון ישב אתנו והציג בפנינו את כל ההליכים החוקיים שסייעו לנו בסופו של דבר לצאת לחיים חדשים. אחרי שיצאנו מהחוב שלנו, החלטנו שאנחנו רוצים להעביר את המידע הלאה, ולכן כתבנו את המדריך הנוכחי.

 

תהליך חוקי מספר 1 שיעזור לכם לצאת מהחובות –  טבלת הכנסות והוצאות

אנחנו יודעים מה עובר לכם עכשיו בראש: מה לי ולטבלאות? ובכן, אנחנו אמרנו בדיוק אותו הדבר. אבל אחרי ששמעון ישב אתנו ומילא אתנו שלב אחר שלב את הטבלה, הבנו שיש כאן פוטנציאל ממשי להליך של יציאה מחובות גדולים אפילו יותר משלנו. לקח לנו די הרבה זמן להבין את זה, אבל בסופו של דבר, גילינו שהעניין הפשוט הזה צפוי לשנות לנו את החיים. למקרה שאתם לא מכירים את הטבלה, מדובר בטבלה מותקנת מראש שאתם צריכים למלא בה פרטים שונים מידי חודש, למשל:

  • גובה התשלום החודשי לשכר דירה
  • הוצאות עבור ביגוד
  • הוצאות עבור אוכל
  • הכנסות מגורמים שונים ועוד

כך שניתן לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות לזמן ממושך ולאט לאט, לחסוך כסף ולצאת מהחובות.

 

תהליך חוקי מספר 2 שיעזור לכם לצאת מהחובות –  תרגול יוגה ותרגילי נשימה

אתם כנראה חושבים שאנחנו היפים, אבל אנחנו ממש לא כאלה. אנחנו אנשים כמוכם ממש שגילו לאחרונה את עולם היוגה והנשימה שאפשר לנו להירגע מכל חוסר הוודאות שמתרחש מסביבנו. החובות לגורמים שונים, השיחות שאנחנו מקבלים והאיומים גרמו לנו לקושי נפשי רב. היוגה אפשרה לנו להירגע ולהתמקד בטבלה שאפשרה לנו לשים כסף בצד ולהחזיר לאט-לאט את החובות לנושים.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם להכיר מקרוב את 2 ההליכים החוקיים שיעזרו לכם לצאת מהחובות בכמה שלבים פשוטים. בשלב זה, אנו מאחלים לכם שתיישמו אותם באופן המעמיק ביותר כדי שתוכלו ליהנות מראש שקט ונטול חובות.

שעון ומטבעות

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא