האם מותר לפתוח קורסים במתכונת פיזית לפי התו הירוק

שנת 2020 שינתה את העולם כולו וגרמה לנו להכיר מקרוב מושגים חדשים שלא היו קיימים עד אז. הכוונה למושגים כמו "מדינות אדומות", "תו סגול" וכמובן גם "תו ירוק". מאז שהשינויים הללו התרחשו, שמענו לא פעם שאלות הנוגעות לפתיחה של קורסים במתכונת פיזית בהתאם לתו הירוק. יצאנו לבדוק את העניין לעומק כדי לגלות אחת ולתמיד האם מותר לפתוח קורסים כאלו בהתאם לתו זה. רוצים לדעת מה התשובה? קראו את המדריך הנוכחי ותגלו.

 

הקדמה – אופן איסוף המידע

אמנם אין מדובר במחקר אקדמי, ובכל זאת, חשוב לנו להיות שקופים בכל הנוגע לאיסוף המידע. בגלל שהתו הירוק משתנה מידי כמה שבועות, היה לנו חשוב לבדוק עם המומחים בתחום את המידע הרלוונטי לתקופה זו ולתקופות אחרות. אנחנו יודעים מה אתם חושבים עכשיו – איך הם יכולים לדעת מה יהיה בעתיד? אז אנחנו לא יודעים ב-100%, אבל אנחנו כן יודעים למה אפשר לצפות פחות או יותר. זו ההזדמנות להודות לצוות מומחי הקורונה שייסעו לנו להגיע למסקנות שיופיעו בפניכם בהמשך.

 

רקע אודות האפשרות לפתוח קורסים במתכונת פיזית בהתאם לתו הירוק

את אותה שאלה שמופיעה בכותרת המדריך אנחנו שאלנו במהלך שנת 2020 בגלל שהיה לנו חשוב לרשום את הילד שלנו אל קורס מנהיגות שיאפשר לו ולנו לשמור על שפיות. היה לנו חשוב לבדוק מידע בנוגע לקורס זה בגלל הסיבות הבאות:

  • הילד (בדומה לילדים אחרים רבים ברחבי הארץ) היה סגור בבית במשך תקופה ארוכה
  • היכולות הוורבליות של הילד נפגעו במהלך התקופה והיה חשוב לנו לחזק אותם
  • התקשורת שלו עם הסובבים אותו השתנתה
  • חשוב לנו שהילד שלנו יצמח דווקא בתקופה קשה שכזו וילמד איך הוא יכול להיות מנהיג

אתם בטח זוכרים את התקופה האפרורית הזו, במהלכה הוחלט שקורסים יתבצעו מרחוק בלבד. לימודים במתכונת פיזית היו אז בגדר חלום.

 

אז אפשר לפתוח קורסים במתכונת פיזית לפי התו הירוק?

כדי לענות על השאלה הזו, פנינו אל חברת שרביט מנהיגות שציינה בפנינו כי נכון לימים אלו, ניתן לפתוח קורסים במתכונת פיזית בהתאם לתו הירוק. נאמר לנו שישנן לא מעט שיחות בקרב מקבלי ההחלטות בנוגע לביטול התו הירוק. אבל טרם הגיעו למסקנה בנושא.

 

איזה קורסים ניתן לפתוח?

מסתבר שאין כרגע הגבלות על פתיחת הקורסים, כך שניתן לפתוח כל קורס שהוא, למבוגרים, ילדים ואפילו קשישים (למרות שאנחנו היינו ממליצים לקשישים להישמר כדי להפחית את הסיכויים להידבק). הנה כמה קורסים לדוגמא שאפשר לפתוח בהתאם לתו הירוק:

  • קורס מנהיגות
  • קורס פיסול
  • קורס עמידה מול קהל וכו'

 

לסיכום

עד כאן כל המידע שאתם צריכים לדעת בנוגע לפתיחת קורסים במתכונת פיזית בהתאם לתו הירוק. עכשיו נותר לכם רק לבחור את הקורס המתאים לכם ביותר.

קורס מנהיגות

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

5 טיפים שיעזרו לך לבחור עו"ד תותח!

התפקיד של עורך דין הוא לייעץ ללקוחותיו בכל הנושאים המשפטיים שלהם, לייצגם בבתי המשפט ולהגיש עבורם תביעות והגנות. הוא יכול לעבוד בתחומים שונים כגון דיני