2 דרכים לשיפור האנגלית המשפטית

אנשי עסקים רבים שעוסקים בתחום המשפט או בתחומים שונים שנושקים לו, מוצאים את עצמם חסרי מילים כשהם נדרשים לדבר באנגלית משפטית. שכן, יש מושגים מעולם המשפט שידועים לרבים מאתנו כשאנו נדרשים לדבר בעברית, אך כשעולה הצורך לשוחח עליהם בשפה האנגלית, מתגלה פער גדול שמותיר אותם ללא אפשרות לקחת חלק בשיח המתקדם. המדריך הנוכחי יציג בפניכם 2 דרכים שיאפשרו לשפר את האנגלית המשפטית בקלות ובמהירות.

 

תכירו קודם כל את האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שגילינו שאין לנו דרך לתקשר עם עורך דין אמריקאי שפגשנו במהלך כנס שעסק בתחום המשפטים. כולם יודעים שהדיבור שלנו רהוט ושיש לנו אוצר מילים רחב בכל הנוגע לתחום המשפט ובכלל. אבל באותם רגעים, הבנו שיש מושגים מסוימים שאנחנו פשוט לא יודעים איך לתרגם אותם לשפה האנגלית. הדבר גרם לנו לפנות אל קולגות ומכרים, כדי שאלו יסייעו לנו לדעת איך נוכל לשפר את האנגלית המשפטית שלנו. לשמחתנו, הקרובים אלינו יודעים דבר או שניים על דרכים אלו, והם מסרו לנו את כל המידע שהיינו זקוקים לו. בהמשך, התברר לנו שמדובר בעניין שמוכר לאנשים רבים, כך שהחלטנו לכתוב על כך מדריך שיעלה את המודעות בנושא.

 

הדרך ה – 1 לשיפור האנגלית המשפטית: באמצעות לימודים אונליין

הדרך הנוכחית מתאימה למי מכם שמעדיפים ללמוד את השפה האנגלית המשפטית מהבית או מהמשרד. שכן, המסגרות שמציעות לימודי אנגלית משפטית יודעות שהם מותאמים לאנשים עסוקים שאין להם זמן להתרוצץ בכבישים ולתור אחר מקומות חנייה. לכן, הם פתחו אפשרות לימוד באונליין. ראוי לציין כי הלימודים הללו מתאפשרים בכמה אופנים:

  • לימוד פרטני
  • לימוד בקבוצה קטנה
  • לימוד כחלק מקבוצה גדולה

 

הדרך ה – 2 לשיפור האנגלית המשפטית: באמצעות לימודים פרונטליים

אפשרות זו מתאימה למי מכם שיודעים שהם צריכים להיות נוכחים בכיתה כדי לקחת חלק בלימודים כאלה או אחרים. שכן, מדובר בלימודים פרונטליים שמתקיימים במסגרת מקום הלימוד (המכללה למשל). אמנם אנחנו נמצאים בעידן הזום והלימודים מרחוק, אך אין זה אומר שהלימודים הפרונטליים נדחקו הצידה, הם קיימים ובועטים.

 

טיפ חשוב – כל חברי המשרד יכולים לשפר את האנגלית המשפטית יחד

התברר לנו שלעיתים, יש מקומות שמאפשרים לשלוח את המרצה אל המשרד. כך שאם אתם רוצים לשפר את האנגלית המשפטית של כל העובדים במשרד, אתם יכולים לאפשר להם ליהנות מהפוגה קצרה ולהיכנס אל חדר הישיבות. שם ימתין להם מרצה שיאפשר להם לשפר את האנגלית המשפטית שלהם ולייצג את המשרד בכבוד.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הדרכים לשיפור האנגלית המשפטית. כעת, כשיש לכם את כל המידע מוגש על מגש של כסף, נותר לכם רק לבחור את הדרך המתאימה לכם ביותר ולבצע הרשמה. נאחל לכם בהזדמנות זו שיהיה בהצלחה.

מחשב נייד

 

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא