איזה עורך דין יכול לעזור בקניית דירה ביוון?

קניית דירה ביוון הינה השקעה אטרקטיבית במיוחד עבור המשקיע הישראלי. בעוד ששוק הנדל"ן הישראלי הופך לכדאי פחות ופחות עבור המשקיע מן השורה, רכישת נדל"ן ביוון הופכת לנגד עינינו לכור זהב של ממש. חשוב לבצע את הרכישה באופן נכון ומקצועי, בליווי עורך דין המתמחה בדיני נדל"ן ועסקאות בין לאומיות. כך, תימנעו מטעויות מיותרות שיעלו לכם הרבה כסף.

 

יתרונות הנדל"ן ביוון

עבור מי שמעוניין להשקיע בנדל"ן, השקעה בדירות ביוון הינה כדאית במיוחד. השוק היווני נהנה ממספר יתרונות שלא קיימים בשוק הישראלי. היתרון הראשון הוא המחירים הנמוכים יחסית של הדירות ביוון. בין אם אתם מעוניינים ברכישת נכס בעיר לצורך שכירות ובין אם בנכס יוקרתי על החוף לתיירות, תוכלו לרכוש אותו במחירים שנשמעים מצחיקים לחלוטין למשקיע הישראלי. לרוב, גם דירת 3 חדרים בדימונה תעלה לכם יותר מאשר וילה ביוון.

יתרון שני של השוק היווני הוא התשואה הגבוהה יחסית משכירות. מחירי השכירות בישראל אמנם עולים, אך בקצב שלא מתקרב לקצב העלייה של מחירי הנדל"ן. כך, נוצר מצב בו תשואה של 2% עד 3% משכירות בישראל היא תשואה לגיטימית למדי. ביוון, לעומת זאת, תוכלו ליהנות מתשואות של 4.5-5% על הנכס שלכם.

היתרון השלישי הוא הצמא של יוון למשקיעים זרים. בעוד שבישראל מועמסים היטלים ומיסים רבים על משקיעים בנדל"ן, יוון משוועת לכסף זר. אשר על כן, יוון לא רק שלא מכבידה במיסים אלא אף מעניקה שלל הטבות למשקיעים, דוגמת גולדן ויזה.

לאור כל האמור, אם אתם מעוניינים לקנות דירה ביוון דבקו בהחלטה בכל הכוח. עם זאת, כדי שאכן תרוויחו מהעסקה יש לערוך אותה בליווי נכון ומקצועי.

 

פלטפורמות לרכישת דירה ביוון

השקעות נדל"ן בחו"ל מחייבות תמיכה משמעותית לרוכש. יש לדעת איזה אזור אטרקטיבי לרכישה, מתי המחירים משקפים את מחיר השוק, האם ניתן להשביח את הנכס ועוד. מלבד זאת, חובה על הרוכש להתמצא בדיני המקרקעין המקומיים וכן בדיני עסקאות פרטיות בין לאומיות כדי לבצע את העסקה בצורה כשרה מבחינה משפטית.

תמיכה שכזו, אשר גם דואגת לפן המשפטי וגם לפן הכדאיות הכלכלית של העסקה, ניתנת על ידי חברות אשר מציעות ליווי למשקיעים ישראלים ביוון. חברות אלו יעניקו לכם את כל המידע הדרוש, ייעצו ויעניקו תמיכה משפטית לאורך כל הדרך עד לרכישת הדירה.

ללא ליווי זה מבחינה משפטית ומבחינה כלכלית, אתם עלולים לעשות טעויות קשות במיוחד. תוכלו לרכוש נכס באזור שעל פניו נראה אטרקטיבי, אולם מנסיבות הידועות בעיקר למקומיים הביקוש בו אפסי. אף המבנה עצמו עלול להיות בנוי בצורה לא טובה כך שתצאו מופסדים.

כמו כן, תוכלו לשגות מבחינה משפטית – לא לשלם מיסים שאתם מחויבים בהם, לא לדווח בצורה נכונה על העסקאות או לא לזכות לזכויות שאתם זכאים להן. גם מטעויות שכאלו תרצו להימנע. כדי להימנע מהן – הסתייעו בשירותי חברות ההשקעה בנדל"ן ביוון.

 

לסיכום

לסיכום, עורך דין המתמחה בעסקאות בין לאומיות ובדיני מקרקעין יוכל לסייע לכם ברכישת דירה ביוון. רצוי שעורך הדין יפעל דרך חברת השקעות ביוון לישראלים, שתעניק לכם מעטפת מלאה בכל הליך הרכישה.

עורך דין

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא